Misją UniPanels jest stosowanie nowoczesnych osiągnięć techniki do potrzeb firm i instytucji z Polski i Europy. Jednocześnie intensywnie edukujemy inwestorów i architektów w zakresie zapewnienia użytkownikom obiektów wysoki poziom komfortu akustycznego. W obecnych czasach osoby przebywające w budynkach nie muszą być narażone na hałas miejski, a także generowany przez windy, urządzenia i instalacje obecne w budynku.

O firmie

O firmie

Cel

Cel

Dążymy do tego, by jakość oferty UniPanels wyznaczała standardy w naszej branży. Dążymy do tego, by nasi Klienci zawsze otrzymywali produkty najwyższej jakości, zaprojektowane i wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, odznaczające się najwyższym poziomem parametrów akustycznych.

System Unipanels to unikatowe systemy paneli i ustrojów akustycznych, łączące walory akustyczne i estetyczne. Wszystkie nasze okładziny spełniają normy ognioodporności. Dedykowane są do obiektów publicznych i instytucjonalnych, takich jak: sale koncertowe i konferencyjne, filharmonie, teatry, kina, aule wykładowe, porty lotnicze, obiekty targowe i sportowe. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, akustykami, generalnymi wykonawcami, ale także wymagającymi inwestorami indywidualnymi.

Działalność

Działalność

Zespół

Zespół

UniPanels to zespół fachowców z pasją. Tworząc nowe produkty angażujemy wszystkie działy w firmie, oraz specjalistów z zakresu akustyki i architektury. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które spełniają nawet najbardziej nietypowe wymagania Klientów. Rynek paneli rozwija się bardzo szybko, ale dzięki nowatorskiemu podejściu do realizowanych projektów, możemy skutecznie sprostać jego wymaganiom. Szczególnie ważne jest dla nas wsparcie dla głównego wykonawcy, dlatego zapewniamy montaż naszych produktów przez certyfikowane ekipy montażowe.

Obok skuteczności izolacji akustycznych, ważna jest dla nas estetyka stosowanych rozwiązań. Dotyczy ona produktów, oraz ich  aranżacji we wnętrzach budynków. Dzielimy się doświadczeniem z naszymi Klientami, wspólnie tworzymy nowe rozwiązania. Wiele z nich na stałe weszło do Systemu UniPanels. Naszą wiedzą wspieramy również akustyków, projektujących obiekty wymagające najwyższej jakości dźwięku. Na ich życzenie wykonujemy często niezbędne badania akustyczne.

Dbałość o estetykę

Dbałość o estetykę